600 223 207 501 738 705

O firmie

EDICA to wspólna marka dla producenta kalendarzy książkowych, usług druku książek oraz usług prepress. Ponad 30 lat nieustannie udoskonalamy nasze produkty, śledzimy trendy w branży poligraficznej i dzięki temu możemy być, nie tylko wykonawcą zleceń naszych Klientów, ale również doradcą w procesie wyboru materiału, technologii i wykończenia.

Dział Prepress Edica Sp. z o.o.  jest największą i najnowocześniejszą firmą w zakresie usług prepress w Wielkopolsce i jedną z nielicznych w Polsce, mogącą poszczycić się kilkunastoletnim doświadczeniem.

Jednym z największych naszych atutów jest wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel.

Dział Prepress działa 24 godz. na dobę przez 6 dni w tygodniu.

Historia

W branży poligraficznej pracujemy ponad 30 lat. Służymy naszym Klientom doświadczeniem, wiedzą i intuicją. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowoczesny park maszynowy i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Zobacz więcej

Nagrody

Przez blisko 30 lat zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień. Jesteśmy z nich bardzo dumni, bo potwierdzają jakość naszych usług, a jednocześnie są dla naszych Klientów gwarancją udanej współpracy.

Zobacz więcej

Certfikaty

Wyprodukowane u nas książki są zarówno ekologiczne jak i najwyższej jakości. Dowodem na to, jest posiadany przez nas certyfikat FSC oraz certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

Zobacz więcej

Dotacje UE

DOTACJE NA INNOWACJE
Opracowanie i wdrożenie linii wzorniczej kalendarzy w firmie EDICA S.A.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego